1. liga kadeta Nogometnog saveza Sjever: Virovitičani upisali prvi ovosezonski poraz

Nakon serije od tri pobjede i jednog remija, u petom kolu 1. lige Nogometnog središta Sjever za kadete momčad Virovitice doživjela je prvi poraz. Na svom terenu sportskog centra Vegeška Virovitičani su izgubili od Međimurja iz Čakovca 2:1.

Domaći kadeti su odlično ušli u utakmicu te su uz nekoliko lijepih prilika poveli u 18. minuti pogotkom Jure Kasumovića. Nakon zgoditka domaći igrači su se malo opustili, što koriste gosti koji zgodicima Frana Vugrineca u 33. i Benjamina Horvata u 37. minuti dolaze do preokreta i prednosti.

U drugom dijelu igrači Virovitice konstantno napadaju, ali su bili neefikasni. Do kraja je ostalo 2:1 za goste te tri boda putuju u Čakovec.

Nakon pet odigranih kola momčad Virovitice nakazi se i dalje na trećem mjestu s deset bodova, tri manje od vodećih Bjelovara i Slaven Belupa. U idućem kolu kadeti Virovitice putnju na gostovanje kod Mladosti u Ždralove.