2. ML SJEVER Košarkaši Virke poraženi u prvoj domaćoj utakmici sezone od bjelovarskog Vedija

Košarkaši virovitičke Virke poraženi su u prvoj domaćoj utakmici sezone od bjelovarskog Vedija

Gosti su se zahvaljujući tricama već za nepunih pet minuta odvojili na +13 (22:9), a u jednom trenutku prednost je iznosila i +15 za Vedi. Domaći košarkaši se bude te predvođeni Vatroslavom Golubom “hvataju” priključak, tako da je prednost gostiju iz Bjelovara na poluvremenu iznosila samo +3 (42:39).

Otvaranjem drugog dijela Bjelovarčani još jednom odlaze na dvoznamenkastu prednost, a od tada pa do kraja susreta gosti su kontolirali utakmicu te su upisali pobjedu rezultatom 93:75.

Nakon dva odigrana kola Virka se nalazi na 10. mjestu prvenstvene ljestvice u konkurenciji 11 momčadi, a u sljedećem kolu, koje bi se prema rasporedu trebalo igrati ove nedjelje, gostuju kod Labrade.