Nogometne selekcije VPŽ gostovale u Kotoribi: Pobjeda selekcije U-14 i poraz selekcije U-13

U sklopu selektivnog programa Hrvatskog nogometnog saveza odigravaju se susreti županijskih selekcija Nogometnog središta Sjever. Ovog tjedan selekcije Virovitičko-podravske županije gostovale su u Kotoribi, gdje su odigrali utakmice sa selekcijama Međimurske županije.

Selekcija U-14 preokretom je došla do pobjede. Domaća momčad povela je zgodicima Davida Jambrošića u osmoj i Filipa Moharića u 13. minuti, međutim selekcija Virovitičko-podravske županije došla je preokretom do pobjede 4:2. Strijelci za goste bili su Max Magat u 16., Matijas Šarić u 18., Gabrijel Iličić u 53. i Franjo Đorđević u 57. minuti.

Virovitičko-podravska županija: Roko Gojmerac, Tin Hamaček, Leon Katić, Lovro Vidović, Mihajlo Marčetić, Edi Tomrlin, Matijas Šarić, Max Magat, Fran Torbašinović, Dominik Tot, Mario Jug, Ivan Zrno, Antonio Limanović, Franjo Đorđević, Gabrijel Iličić, Sandro Knežević, Patrik Dumić, Ivano Šimić, Josip Đurđević, trener: Ante Dražić.

Selekcija U-13 doživjela je uvjerljiv poraz. Mladi Međimurci pobijedili su ih rezultatom 5:0. Strijelci za domaću ekipu bili su Neven Vuk u 30. i 44., Antonio Sklepić u 7. i 40. te Viktor Dodlek 40. minuti.

Virovitičko-podravska županija: Toni Jović, Jakov Džajkić, Mihael Jaković, Domagoj Stojanović, Niko Keserica, Antonio Kolić, Dorian Šikić, Dorian Ilnikar, Leon Podravac, Kristijan Perić, Jura Vulić, Nikola Kukić, Mateo Gojević, Karlo JKuda, Karlo Boljevčan, Andrej Grujić, Nikola Gusić, trener: Ivica Ević.