Sara Špiranec srebrna na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu!

Atletski klub Virovitica nastavlja s odličnim rezultatima. Na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu, koje je proteklog vikenda održano u Varaždinu i na kojem je u svim uzrastima nastupilo više od 300 trkača, najbolji rezultat od svih predstavnika AK Virovitica ostvarila je Sara Špiranec, koja se u seniorskoj kategoriji, u utrci na 8 kilometara ‘okitila’ srebrnom medaljom (30:09, tempo 3:46). Odličan je ovo rezultat za Saru koja je u istoj utrci prošle godine završila na četvrtom mjestu.

U kategoriji mlađih juniora, u utrci na 4 kilometra, deveto mjesto osvojio je Petar Rajnović (14:04, tempo 3:31), dok je Ante Blažević zauzeo 15. mjesto (15:01, tempo 3:45).

U kategoriji mlađih kadetkinja, u utrci dugoj 1 kilometar, Nela Pleša zauzela je 14. mjesto, uz napomenu da je u ovoj kategoriji nastupilo čak 67 natjecatelja, a Neli je za ulazak u TOP 10 nedostajalo samo pet sekundi.