1. HRL U-14 Virovitičke “lavice” upisale i četvrtu ovosezonsku pobjedu: Pitomača ostala bez bodova

Proteklog vikenda odigrani su susreti 4. kola 1. HRL U-14 za rukometašice, a 1234 Virovitica u ovom je kolu bila domaćin Pitomači i Prelogu.

1234 VIROVITICA – PRELOG 25:13

Pitanje pobjednika u prvoj utakmici dana riješeno je već nakon 20 minuta kada su “lavice” otišle na sigurnih 11 pogodaka prednosti (14:3). U nastavku su igračice Maje Grdić održavale stečenu prednost, a susret je završio rezultatom 25:13 u korist domaćih igračica.

1234 Virovitica: Klara Pokupić 3, Tea Blažev, Mia Teskera 1, Evelin Grubić 4, Una Velić 7, Lana Majdak, Gabriela Šerment, Elena Glavica 4, Ema Drljić 3, Darma Rončević 3, Petra Tkalčec, Dora Orban, Ela Hajmaši, trenerica: Maja Grdić

PRELOG – PITOMAČA 23:11

Slična situacija gledala se i u drugoj utakmici, no u korist rukometašica iz Preloga. Gošće su nakon 20 minuta došle do +8 (12:4), a utakmicu su završile s 12 pogodaka viška.

Pitomača: Sara Tržić 6, Jelena Martinčević, Jana Živko 1, Maria Lugarov, Bruna Vedriš, Tonka Grgačić 1, Luna Đakić 3, Veronika Sesvečan, treneri: Sanja Šandrovčan i Danijel Petković

Virovitičkim “lavicama” ovo je bila četvrta pobjeda u sezoni te su trenutno trećeplasirane s osam bodova, dok je Pitomača na posljednjem mjestu bez osvojenog boda.