Juniori MNK Slatine ispustili prednost od 2:0 te se zadovoljili bodom protiv požeškog MNK Autodijelovi Barišić

U vrlo neizvjesnoj i napetoj utakmici juniori MNK Slatine remizirali su s odličnom ekipom požeškog MNK Autodijelovi Barišić. Iako su u jednom trenutku vodili s 2:0 te su gosti ostali s igračem manje budući da je isključen vratar Marino Šop, slatinski malonogometaši nisu uspjeli doći do pobjede.

U prvom dijelu gledala se tvrda i izjednačena utakmica gdje su domaći igrači bili opasniji, no do odlaska na odmor mreže su mirovale. Već u 4. minuti nastavka Slatina dolazi u prednost zgoditkom Dominika Bogatija, a svega dvije minute kasnije na 2:0 povisuje Jan Šarko. Prednost od dva zgoditka nije trajala dugo, za smanjenje rezultata pobrinuo se Samuel Lubar u 27., a isti je igrač postavio konačnih 2:2 u 31. minuti utakmice.

Do kraja susreta igralo se otvoreno s obje strane, no dvoboj je završio podjelom bodova. U sljedećem kolu juniori Slatine gostuju u Novoj Gradišci kod ekipe HMNK Nova Gradiška.