Zlato, tri srebra i bronca za virovitičke karatiste na 17. Memorijalnom turniru svetog Nikole u Varaždinu

Proteklog vikenda u Varaždinu je održan 17. Memorijalni kup svetog Nikole u karateu, na kojem je nastupilo i sedmoro natjecatelja iz Karate kluba Virovitica.

U disciplini kata nastupio je Marko Jasika u konkurenciji dječaka do 14 godina te se ‘okitio’ srebrnom medaljom, dok je Viktor Majstorović nastupio u konkurenciji dječaka do 11 godina i ostao bez plasmana.

U borbama je najbolja bila Luna Predragović, koja je osvojila zlato u kategoriji djevojčica od 7 do 8 godina (-27 kilograma).

Antonela Blažević u kategoriji 10 do 11 godina (-43 kilograma) osvojila je srebro, kao i Adrian Majstorović u kategoriji dječaka 9 do 10 godina (-35 kilograma).

Fran Poljak nastupao je u kategoriji dječaka 11 do 12 godina (+54 kilograma) te osvojio broncu, dok se Nives Beatović u kategoriji djevojčica 10 do 11 godina (-44 kilograma) nije uspjela izboriti za medalju.