1. LIGA NS SJEVER Kadeti i juniori Virovitice slavili protiv Međimurja

Odigrane su utakmice 6. kola 1. lige za kadete i juniore Nogometnog središta Sjever. Selekcije NK Virovitice na terenu Sportskog centra Vegeška ugostile su vršnjake Međimurja iz Čakovca.

Kadeti Virovitice nadjačali su Međimurje rezultatom 3:1. Prvi domaći zgoditak postigao je Luka Knežević u 38. minuti, Ivan Leo Viza u 57. minuti povisio je na 2:0, a treći zgoditak za domaću momčad postigao je Petar Košić u 65. minuti. Jedini pogodak za goste iz Čakovca postigao je Gabriel Paler u 78. minuti.

Kadeti Virovitice su peti na tablici sa šest osvojenih bodova iz četiri utakmice.

Juniori Virovitice pobijedili su 3:0. Prvi zgoditak postigao je Gabrijel Jurišić u 19. minuti, a nakon njega dva puta je gostujuću mrežu pogodio Mateo Novaković, u 31. i 38. minuti.

Juniori Virovitice nalaze se na prvom mjestu na tablici s 12 osvojenih bodova iz dosad četiri odigrane utakmice.