EHF Europska liga: Rukometaši NEXE-a pobjedom u Bragi žele zaključiti prvi dio europske sezone

Danas (utorak) se igraju utakmice šestog kola prve faze u grupnom natjecanja ovosezonske EHF Europske lige. Našički NEXE, nakon dugog puta preko Amsterdama, stigao je do portugalske Brage gdje igra s istoimenom domaćom momčadi.

– Hvala Bogu, put je prošao u redu, iako sam bio vrlo zabrinut s obzirom na veliki broj otkazanih letova i loše vrijeme. Odlukom Uprave našeg kluba došli smo u Portugal jedan dan ranije nego obično kako bismo se što prije regenerirali i prilagodili i mislim da je to vrlo dobro. Utakmica nema rezultatski značaj niti za nas niti za njih, no sigurno da želimo ostvariti novu pobjedu zbog prestiža, ali i zbog renomea našeg kluba, tako da ćemo dati sve od sebe da ovu fazu natjecanja zaključimo s pobjedom. Polusezona se bliži kraju, dečki su sigurno pomalo i umorni jer igramo u žestokom ritmu uz dosta putovanja. Imamo malo problema i sa sitnim ozljedama, no svi su oni profesionalci i sigurno će uložiti i zadnji atom snage kako bismo ostvarili novu pobjedu- izjavio je, između ostalog, trener NEXE-a Branko Tamše.

Utakmica se igra u SC Braga Areni u 20:45 sati.

(www.icv.hr, mš)

 

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content