VIDOVO 2024. Udruga umirovljenika Hrvatske općine Pitomača prigodnim programom proslavila Dan općine

Jučer (petak), u Centru za kulturu “Drago Britvić” u Pitomači, Udruga umirovljenika Hrvatske općine Pitomača prigodnim programom predstavila se posjetiteljima te time proslavila Dan općine. 

-Naša udruga broji oko 150 članova, djeluje 30 godina i kroz svoje postojanje aktivna je u raznim poljima. U ovom sadašnjem sastavu naša udruga vrlo je aktivna na kulturnom području, u pjevanju, plesanju, sviranju, sportu, izradi ručnih radova s kojima sudjelujemo na raznim manifestacijama i izložbama. U našem radu puno su nam pomogli projekti koje provodimo “Aktivni penzići” i “Pitomi trolejbus” što za nas puno znači. Hvala svim mojim članovima na trudu i radu kroz ovih godina, ali i našoj općini i županiji koja nas uvelike podržava u našem radu – rekla je Marica Kovačev, predsjednica Udruge. 

Tako se je Udruga umirovljenika predstavila raznim programom gdje su pokazali umijeće pjevanja i sviranja, plesanja te sportske aktivnosti koje provode. 

Između ostalih, umirovljenik je došao podržati i načelnik općine Pitomača Željko Grgačić.

(www.icv.hr, ib)

no images were found

 

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content