FOTO Finale Županijskog nogometnog kupa za kadete: Tin Cader i Robert Rokinger donijeli titulu Virovitici

Na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju odigran je finalni susret Županijskog nogometnog kupa u konkurenciji kadeta. Kadeti Virovitice su na kraju došli do zaslužene pobjede 2:0 i titule pobjednika.

Prvi dio je protekao u obostrano čvrstoj igri, u kojoj je Virovitica imala više prilika za pogotke, ali su u dva navrata Luka Skupnjak i Leon Lipovac bili nesnalažljivi u odličnim prilikama udaljeni samo metar – dva od gola. S druge strane dvije prilike Papuka bez većih problema ukrotio je virovitički čuvar mreže Mihael Solar.

IMG 6576 Custom

U četvrtoj minuti nastavka u jednoj gužvi pred vratima Tin Cader preciznim udarcem dovodi Viroviticu u prednost 1:0. Orahovčani kreću odlučnije prema golu Virovitice, ali je vratar Solar i dalje bio na visini zadatka.

IMG 6630 Custom e1600938176817

Virovitičani također nastavljaju s opasnim napadima, ali je vratar Papuka Matija Grosl pokazao svoju kvalitetu. Osam minuta prije kraja s lijevog boka igrač Virovitice Robert Rokinger ulazi u kazneni prostor Papuka i oštrim udarcem postiže drugi zgoditak i osigurava pobjedu Virovitičanima.

IMG 6652 Custom

Medalje svim sudionicima finala te pehare pobjedničkoj momčadi podijelio je predsjednik Županijskog nogometnog saveza Đuro Bukvić.