Danas je započelo asfaltiranje Ulice Mire Košćaka u Slatinskom Drenovcu, čime je otvorena nova faza uređenja ove prometnice. U sklopu radova provodi se modernizacija ceste i postavljanje novog
asfaltnog sloja. Izvođač radova je tvrtka Gravia d.o.o. iz Osijeka, ukupna vrijednost investicije iznosi 149.192,55 eura, od čega Općina Čačinci i Hrvatske šume zajednički financiraju 116.192,55 eura, dok Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije projekt sufinancira s 33 tisuće eura.

– Ovim zahvatom dodatno poboljšavamo kvalitetu života naših mještana i sigurnost u prometu. Slatinski Drenovac se kontinuirano razvija, poželjno je turističko mjesto, a svako novo ulaganje korak je naprijed u stvaranju boljih uvjeta za život i ostanak ljudi na ovom području. Drago mi je da radovi teku po planu i da će uskoro biti završeni- poručio je načelnik Općine Čačinci Alen Jurenac.

(icv.hr, vg)