Na školskom natjecanju iz matematike sudjelovalo 68 učenika

U četvrtak, 21. siječnja 2016. godine u Republici Hrvatskoj provedeno je školsko natjecanje iz matematike u kojem je sudjelovalo 68 učenika Gimnazije Petra Preradovića Virovitica i to 31 učenik u A kategoriji (učenici matematičke gimnazije) te 37 učenika u B kategoriji (učenici opće i jezične gimnazije).

U prvom razredu A kategorije natjecalo se 10 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Sven Balint
2. Paula Rakijašić
3. Marko Đurišević
Filip Lovrinović

U prvom razredu A kategorije također su se natjecali: Filip Kaselj, Luka Lovreković, Nika Lovreković, Vinko Martinčević, Lana Stevanovski, Tihana Šutalo.

U drugom razredu A kategorije natjecalo se 8 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Mijo Piškur
2. Karlo Aragović
3. Marko Rajnović

U drugom razredu A kategorije također su se natjecali: Vedran Bajivić, Josipa Kaselj, Maja Mesar, Dino Meter, Barbara Šarić.
U trećem razredu A kategorije natjecalo se 8 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Lucija Relić
2. Goran Sabo
3. Luka Kelčec

U trećem razredu A kategorije također su se natjecali: Kristijan Hanić, Antonia Krmpotić, Anja Majurec, Lara Mandić, Leo Mikac.
U četvrtom razredu A kategorije natjecalo se 5 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Marin Hanić
2. Ivan Mikulić
3. David Osmanović
Veron Hrvoić

U četvrtom razredu A kategorije također se natjecala učenica Sanela Barnaki.

U prvom razredu B kategorije natjecalo se 9 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Antonio Balić
2. Antonijo Martinović
3. Marta Toth

U prvom razredu B kategorije također su se natjecali: Katarina Deak, Klara Iva Gerić, Lucija Gotal, Tena Pokupić, Jovana Polimanac, Stjepan Vidić.
U drugom razredu B kategorije natjecalo se 9 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Ivana Matijević
2. Matej Škrinjar
3. Karlo Demšić

U drugom razredu B kategorije također su se natjecali: Heidi Černeli, Antonela Čizmarević, Laura Fel, Marko Jovanović, Petra Mikec, Karla Petrovčić.
U trećem razredu B kategorije natjecalo se 9 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Roman Yatsukha
2. Lucija Bajan
Ivana Cik
3. Barbara Udovičić

U trećem razredu B kategorije također su se natjecali: Mateja Frič, Leo Lelek, Anamaria Jurković, Nela Pušić, Borna Romić.
U četvrtom razredu B kategorije natjecalo se 10 učenika od kojih izdvajamo troje najuspješnijih:
1. Dorothea Petrinec
2. Branimir Bujanić
Ines Kovač
3. Vesna Biuk

U četvrtom razredu B kategorije također su se natjecali: Antonio Bajivić, Margareta Horvat, Monika Katalenić, Domagoj Lančić, Sara Pelc, Silvio Petrinjak.

(www.gimnazija-ppreradovica-vt.skole.hr)