FOTO: Viro Virovitica, unatoč porazu od PPD Zagreba, u četvrtfinalu igra protiv Zameta

U prijepodnevnim susretima u subotu na 10. međunarodnom rukometnom turniru za mlađe kadete “Virovitica 2016.” najuzbudljivije je bilo u skupni C, gdje su sve tri ekipe koje su se plasirale u četvrt završnicu odigrale međusobno nerješeno, tako da je prvo mjesto osvojio Zamet (bolja ukupna gol razlika), drugo Balić-Metličić (slabija ukupna gol razlika), a treće Gorenje (manje postignutih golova u međusobnim susretima tri ekipe). Najslabija ekipa Vojvodine plasirala se u doigravanje od devetog do dvanaestog.

U skupini B u daljnje natjecanje prošli su Pivovarna Laško Celje i Poreč, dok su u razigravanje od 9. do 12. mjesta otišli Novi Beograd (najslabija treća ekipa) i Borac.

IMG_8282U skupini A ZG Dubrava je pobijedila Partizan, dok su domaći mlađi kadeti izgubili os PPD Zagreba 20-25 i unatoč porazu plasirali se u četvrt završnicu, gdje igraju sa Zametom.

Kod Viro Virovitice najefikasniji su bili Borna Šimić sa šest, Deni Fijala s pet i Matej volenik s tri zgoditaka. Virozni Noa Zečević nije nastupio u ovoj utakmici.

Četvrzavršnica se igra u dvorani Tehničke škole, a razigravanje od devetog do dvanaestog mjesta u dvorani OŠ Ivane Brlić Mažuranić.

Rezultati:

Skupina A

Partizan – ZG Dubrava 13: 17
PPD Zagreb – Viro Virovitica 25: 20

1.PPD Zagreb 6 3 0 0 66:50
2.ZG Dubrava 4 2 0 1 51:49
3. Viro Virovitica 2 1 0 2 60:65
4.Partizan 0 0 0 3 49:62

Skupina B

PL Celje – Novi Beograd 31:19
Poreč – Borac m:tel 17:16

1.PL Celje 6 3 0 0 70:53
2.Poreč 4 2 0 1 58:57
3.Novi Beograd 2 1 0 2 57:67
4.Borac 0 0 0 3 45:53

Skupina C

Zamet – Balić-Metličić 17:17
Gorenje – Rep. Vojvodine 27:10

1.Zamet 4 1 2 0 61:42 19 4
2.Balić-Metličić 4 1 2 0 61:48 13 4
3.Gorenje 4 1 2 0 59:42 17 4
4.Rep.Vojvodine 0 0 0 3 34:83 -49 0

U subotu popodne igraju:

RAZIGRAVANJE 9-12 MJESTO:

OŠ IBM
18.00 PARTIZAN – BORAC
19.00 REPREZENTACIJA VOJVODINE – NOVI BEOGRAD

ČETVRTFINALA – DVORANA TEHNIČE ŠKOLE:

17.00 PPD ZAGREB – BALIĆ-METLIČIĆ
18.00 CELJE PL – GORENJE VELENJE
19.00 ZAMET – VIRO VIROVITICA
20.00 ZG DUBRAVA – POREČ

(www.icv.hr; mš; foto: Matija R.)