Nikola Suvajac srušio Garić, Papuk slavio u Slatini

Odigrane su utakmice 15. kola Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Najznačajniji rezultat je ostvarila Virovitica koja je u Garešnici golovima Nikole Suvajca pobijedila domaći Garić 2:0. Zanimljivo je bilo u Slatini gdje su Orahovčani golom Ivana Vukovića svladali domaćina. Pitomača je na poražena na gostovanju u Đurđevcu. Domaćin, koji je od 45. minute igrao s desetoricom, je zabio dva, a Domagoj Jendrašić je bio strijelac za Pitomačane u 74. minuti za 1:1. Vodeća Croatia će u nedjelju u Grabrovnici igrati s Daruvarom. Nakon ovog kola, Papuk ima 23, a Slatina, Virovitica i Pitomača zauzimaju tri posljednja mjesta sa po 12 osvojenih bodova. U idućem kolu, Pitomača će dočakati Zdenku 91, Virovitica će na Vegeški igrati s Borcem, Slatina će kod Podravca u Virje, a Papuk će dočekati Croatiju iz Grabrovnice. (www.icv.hr, Fotografija: Marko T.)