I. ŽNL: Rezovac u 18. kolu pobijedio Lukač 05 sa 2:0

U 18. kolu I. Županijske nogometne lige Rezovac je u Lukaču pobijedio istoimenog domaćina (Lukač 05). Momčad trenera Antona Pranjića bila je u prvom poluvremenu aktivnija, no nije uspjela realizirati svoje šanse. U drugom dijelu Vinakovi igrači su proigrali, a u 64. minuti Alen Đureš zabio je za 1:0. Točku na “i”, stavio je Antonio Potonjac u 81. minuti. Nakon 18. kola Rezovac je treći sa 37, dok je Lukač 05 peti sa 33 osvojenih bodova. Preostale utakmice 18. kola igraju se u nedjelju, u 16.30 sati. Derbi se igra u Voćinu gdje će istoimeni domaćin ugostiti Suhopolje. Preostali parovi su: Podravac Sopje – Crnac, Bratstvo – Omladinac, Zrinski Nova Bukovica – Mladost Čačinci, Bilogora 1947. – Dinamo Četekovac, Munja – Mikleuš. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Kristijan Toplak)