Fotogalerija: Suhopolje golom Menegatija u posljednjoj minuti do finala Županijskog Kupa

Sjajnu utakmicu odigrali su „Grofovi“ koji su u uzvratu polufinala pobijedili Slatinu, te tako po četvrti put za redom osigurali nastup u finalu Županijskog nogometnog Kupa. Na Stadionu Park bilo je 3:0. Podsjetimo u prvom susretu na Stadionu Antuna Tone Butorca, Slatina je pobijedila 4:1, no momčadi trenera Damira Pempera uzima se u obzir gol u gostima. Suhopoljčani su krenuli agresivno i na predah otišli s golom prednosti, da bi u drugom dijelu zabili još dva. Inače, igrač Slatine Danijel Ciglar imao je šansu pri vodstvu Suhopoljčana od 2:0 zabiti iz jedanaesterca koji je dosudio glavni sudac dvoboja Nenad Vargović, no „iskusni lisac za penale“ Kristijan Dumenčić obranio je njegov udarac. Prolaz u finale Suhopolju je donio Nikola Menegati koji je zabio u posljednjim sekundama susreta. Golove su još postigli Marko Čolić i Luka Čubelić.

_MG_3950Istodobno, Pitomača je na svom terenu odigrala 2:2. s Rezovcem, što joj je bilo dovoljno za prolaz. Naime, u prvoj utakmici polufinala na Laništu je bilo 3:0 za momčad trenera Vjekoslava Vučete. Rezovac je već u 5. minuti vodio 2:0 golovima Vanje Dežmarića i Alena Đureša, no u drugom dijelu domaćin je izjednačio preko Domagoja Jendrašića i Hrvoja Filipovića, te se tako plasirao u finale. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak)