U drugoj prošlotjednoj utakmici nacionalnih selekcija Hrvatske i Ukrajine do 17 godina starosti, odigranoj na terenu Građanskog nogometnog kluba Dinamo broj 3, rezultat je ostao identičan – 1:1, a i ovoga puta za mlade Vatrene igrao je i naš Mateo Leš iz Špišić Bukovice. Za razliku od susreta u utorak, povela je Hrvatska, pogotkom Roka Baturine u 34. minuti. Izjednačio je Klin Prihodko desetak minuta prije kraja utakmice.
Hrvatska kao domaćin ima osigurano mjesto na Europskom prvenstvu od 3. do 19. svibnja, a Ukrajince čeka posljednje kvalifikacijsko kolo krajem ožujka, u skupini sa Švedskom, Francuskom i Austrijom.
Na Hrvatskoj nogometnoj televiziji ljubitelji nogometa mogli su pogledati reportažu s prijateljske utakmice U-17 reprezentacija Hrvatske i Ukrajine, a izjavu za medije dao je i Mateo Leš.