KUP: Virovitica slavila u Slatini 2:0 golovima Škare i Horačeka, uzvrat u subotu

Ugodno popunjen Stadion Antuna Tone Butorca i kiša koja je „oprala“ travnjak bila je sjajna uvertira u prvu finalnu utakmicu županijskog nogometnog kupa za seniore između Slatine i Virovitice, a virovitička momčad slavila je sa 2:0. Strijelac prvog pogotka bio je Filip Škaro u 40. minuti, da bi pet minuta kasnije, pred predah, pogodak za konačno vodstvo od 2:0 zabio mladi Rok Horaček. U drugom poluvremenu Slatina je pokušavala ugroziti vrata Domagoja Mikolčića, no nije uspjela. Tako Virovitičani u drugoj finalnoj utakmici dočekuju momčad trenera Zorana Mandića s dva gola prednosti. Susret se igra u subotu u 18 sati na Vegeški. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)