Nogomet: Rezultati županijskih liga proteklog vikenda

1.ŽNL: Suhopolje odnijelo bodove iz Voćina

U sedmom kolu 1.županijske lige vodeće Suhopolje je na gostovanju u Voćinu već do odmora osiguralo pobjedu i nova tri boda rezultatom 2:0. Rezovac je bez većih problema došao do novih bodova u susretu s Graničarom iz Okrugljače 4:0. Zrinski je osvojio prvi bod ove sezone remiziravši sa Mladosti u Čačincima 2:2. Gradina je došla do nove pobjede nakon preokreta u susretu s Podravcem iz Sopja pobijedivši 4:3. Mikleuš je osvojio nove bodove pobijedivši Slavoniju iz Sladojevaca 2:0. Mladost je u Čađavici nadvisila Dinamo iz Četekovca 2:0. Bratstvo je u općinskom derbiju bilo bolje od domaćina u Lukaču 3:1.

Rezultati: : Gradina-Podravac Sopje 4:3, Voćin-Suhopolje 2:0, Mladost Čačinci-Zrinski 2:2, Mikleuš-Slavonija 2:0, Rezovac-Graničar Okrugljača 4:0, Lukač 05-Bratstvo 1:3 i Mladost 1930. Čađavica-Dinamo Četekovac 2:0.

1. Suhopolje 7 7 0 0 23-1 21
2. Bratstvo 7 4 2 1 19-15 14
3. Mikleuš 7 4 1 2 16-11 13
4. Podravac (S) 7 3 3 1 23-12 12
5. Rezovac 7 3 3 1 16-6 12
6. Gradina 7 3 2 2 21-17 11
7. Slavonija 7 3 1 3 16-17 10
8. Mladost 1930 (Čađ) 7 3 1 3 9-11 10
9. Mladost (Čač) 7 3 1 3 8-10 10
10. Lukač 05 7 2 2 3 6-14 8
11. Dinamo (Č) 7 0 5 2 12-16 5
12. Voćin 7 1 2 4 5-13 5
13. Graničar (Ok) 7 1 0 6 11-23 3
14. Zrinski (NB) 7 0 1 6 8-27 1

Parovi osmog kola: Graničar Okrugljača-Suhopolje, Podravac Sopje-Mikleuš, Rezovac-Gradina, Slavonija-Lukač 05, Bratstvo-Mladost 1930. Čađavica, Dinamo Četekovac-Mladost Čačinci i Zrinski-Voćin.

2.ŽNL: Bušetina 1947. i Sloga iz Zdenaca i dalje čvrsto na vrhu

U šestom kolu druge lige zapad vodeće momčadi su ostvarile sigurne pobjede. Milanovački Sokol polako se penje na tablici, dok su Sveti Đurađ i Podgorje i dalje bliže dnu nego sredini tablice.

Rezultati 6.kola: Turanovac-Mladost Vukosavljevica 2:5, Croatia-Podgorje 3:0, Omladinac-Drava 4:1, Sveti Đurađ- Bilogora 1947. 1:3, Napredak-Bušetina 1947. 2:7 i Stara Brezovica-Sokol 1:5.

1. Bušetina 1947 6 6 0 0 37-5 18
2. Omladinac 6 4 0 2 22-9 12
3. Croatia 6 4 0 2 15-6 12
4. Bilogora 1947 6 4 0 2 17-10 12
5. Mladost (V) 6 3 2 1 17-15 11
6. Napredak 6 3 0 3 28-20 9
7. Sokol 6 3 0 3 17-14 9
8. Drava 6 3 0 3 11-15 9
9. St. Brezovica 6 2 1 3 15-28 7
10. Podgorje 6 0 2 4 3-16 2
11. Sveti Đurađ 6 0 1 5 7-21 1
12. Turanovac 6 0 2 4 8-38 1 (-1)

Parovi sedmog kola: Sokol-Sveti Đurađ, Podgorje-Napredak, Bilogora 1947.-Omladinac, Mladost Vukosavljevica-Croatia, Bušetina 1947.-Stara Brezovica i Drava-Turanovac
U skupini istok vodeća Sloga iz Zdenaca minimalnom pobjedom je odnijela bodove iz Borove, dok je drugi Crnac je pobijedio Ćeralije.

Rezultati skupine istok: Standard-Plavi 9:0, DOŠK-Mladost Bakić 2:2, Mladost Miljevci-Munja 3:2, Borova-Sloga Zdenci 0:1, Miholjac-Tehničar 2:0 i Crnac-Ćeralije 4:2.

1. Sloga (Z) 6 6 0 0 19-3 18
2. Crnac 6 5 1 0 18-5 16
3. Borova 6 4 0 2 13-5 12
4. Standard 6 3 2 1 20-9 11
5. Ćeralije 6 3 1 2 15-16 10
6. Munja 6 3 0 3 9-9 9
7. Mladost (B) 6 2 2 2 9-10 8
8. DOŠK 6 2 1 3 15-15 7
9. Mladost (Mi) 6 1 1 4 9-14 4
10. Plavi 6 1 1 4 4-24 4
11. Miholjac 6 1 0 5 3-17 3
12. Tehničar 6 0 1 5 6-13 1

Parovi 7.kola: Plavi-DOŠK, Tehničar-Borova, Munja-Standard, Mladost Bakić-Crnac, Ćeralije-Miholjac i Sloga Zdenci-Mladost Miljevci.

3.ŽNL: Turnašica preuzela vrh u skupini zapad

U kolu 3. županijske lige u skupini zapad igrao se derbi jeseni. U izjednačenoj utakmici domaća Turnašica je golom iz slobodnog udarca tri minute prije kraja utakmice pobijedila Dinamo iz Kapele Dvora i preuzela vrh.

Rezultati 5.kola: Brana-Kladare 5:8, Bilogorac-Podravec 2:1, Turnašica-Dinamo Kapela Dvor 1:0, Sloga Dugo Selo-Graničar Žlebina 7:2 i Mladost Stari Gradac-Otrovanec 4:4.

1. Turnašica 5 5 0 0 11-2 15
2. Dinamo (KD) 5 4 0 1 29-5 12
3. Bilogorac 5 3 0 2 14-9 9
4. Sloga (DS) 5 2 2 1 16-12 8
5. Podravec 5 2 1 2 14-5 7
6. Kladare 5 2 1 2 17-22 7
7. Mladost (SG) 5 1 1 3 9-15 4
8. Graničar (ŽL) 5 1 1 3 7-15 4
9. Otrovanec 5 0 3 2 11-19 3
10. Brana 5 0 1 4 11-35 1

Parovi šestog kola: Kladare-Otrovanec, Graničar Žlebina-Mladost Stari Gradac, Dinamo Kapela Dvor-Sloga Dugo Selo, Podravec-Turnašica i Brana-Bilogorac.

Rezultati skupine istok: Meljani-Krčevina 8:1, Slavonac-Slaven 1:1, Orešac-Dinamo Josipovo 0:0 i Grabić-Vaška 3:2, dok su Kozice slobodne.

1. Kozice 4 4 0 0 18-5 12
2. Dinamo 5 3 1 1 12-9 10
3. Meljani 5 3 0 2 19-12 9
4. Orešac 4 2 2 0 13-6 8
5. Vaška 5 2 1 2 10-14 7
6. Grabić 4 1 1 2 9-11 4
7. Slaven 4 0 2 2 7-9 2
8. Slavonac 5 0 2 3 7-17 2
9. Krčevina 4 0 1 3 7-19 1

Parovi šestog kola: Dinamo Josipovo-Grabić, Slaven-Orešac, Krčevina-Slavonac i Kozice-Meljani, dok je Vaška slobodna. (www.icv.hr, mš)