Virovitičko-podravska županija novim učionicama opremila škole u Voćinu i Zdencima

Kada učenici u Voćinu i Zdencima 15. siječnja ponovno sjednu u školske klupe nakon ”zimskih praznika”, dočekat će ih nove učionice. Ukupno 16 novih učionica, po osam u svakoj osnovnoj školi, opremila je Virovitičko-podravska županija ukupne vrijednosti oko 170.000,00 kuna.

– Kako smo i najavili, nakon gradnje više od 30 novih škola na području Virovitičko-podravske županije, slijedi nam opremanje naših škola, kako informatičkom opremom, tako i novim namještajem kako bi naši učenici imali što bolje uvjete za obrazovanje – podcrtao je virovitičko-podravski župan Igor Andrović.

Podsjetimo, ovaj mjesec, župan Andrović je svakoj školi na području naše županije, a kojoj je osnivač VPŽ, darovao informatičku opremu, a opremanje osnovno i srednjoškolskih institucija, nastavit će se i u 2018. godini. (www.vpz.hr)

 

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content