U susretu 18. kola druge lige sjever rukometašice Tvin Virovitice izgubile su na svom terenu od Zeline 23:25. Gošće su bolje ušle u utakmicu i osim jednog kraćeg razdoblja na početku utakmice bile u prednosti, koristeći niz grešaka domaćih igračica. U 28. minuti ozlijedila se dotad najefikasnija domaća rukometašica Kristiana Zečević, te Zelina na odmor odlazi s pet golova prednosti 9:14. U nastavku domaće se uspijevaju pribrati i stići na gol zaostatka, ali više od toga nisu uspjele učiniti, jer su napravile previše grešaka u ključnim trenucima igre.

Igračice Zeline bodreni od svojih navijača proslavile su pobjedu, kojom su načinile veliki korak prema naslovu prvakinja. Najefikasnije u domaćim redovima su bile Tamara Hudoletnjak i Nika Deskar s po šest, te Kristiana Zečević s četiri zgoditka. U idućem kolu nakon Uskrsa rukometašice Tvin Virovitice gostuju kod druge ekipe Bjelovara. (www.icv.hr, mš, foto: Matija R.)