Nagrađeni najuspješniji učenici Osnovne škole Suhopolje

U petak, 29. lipnja 2018. godine  u našoj školi nakon podjele svjedodžbi dodijeljene su nagrade najuspješnijim učenicima u pojedinačnim i ekipnim natjecanjima.

Nagrađeni učenici:

Geografija (mentorica: učiteljica Matilda Tripalo)

  • LUKA MOMČILOVIĆ, 5.b – 1. mjesto na ŽN
  • NIKO MALETIĆ, 5.a – 3.mjesto na ŽN

Matematika (mentori: Gordana Mudri, Mirna Dumić, Marija Đapić, Violeta Milošević, Marina Kaselj, Maja Nemet, Davor Devald)

  • IVAN KATALENIĆ, 6.b – 1. mjesto na ŽN
  • NOA RISTANOVIĆ, 8.c – 3. mjesto na ŽN
  • LUKA MOMČILOVIĆ, 5.b, IVAN KATALENIĆ, 6.b, LAURA DIVKOVIĆ,7.a, PAVLE TOTH, 8.c – 4. mjesto na Rokovim matematičarima
  • LANA ŠAFRAN, MAJA KATALENIĆ, MARKO ŠAPINA, DOMINIK DUMIĆ – 4. mjesto na Ekipnom natjecanju u Slatini
  • Lana Šafran, Maja Katalenić, Marko Šapina, Dominik Dumić, Domagoj Cupar, Šimun Kajzer, Katja Ristanović, Šimun Blašković, Mihael Nježić, Andreas Dujam, Marija Deak, Lana Kolaković, Gabriel Momčilović, Dino Čolić, Manuel Bošnjak, Kristian Matković, Dejan Pavić, Tamara Deak, Ivan Katalenić, Laura Divković, Pavle Toth, Luka Momčilović – sudjelovanje na brojnim pojedničanim i ekipnim natjecanjima
  • LUKA MOMČILOVIĆ – 20. mjesto u Republici Hrvatskoj na natjecanju Klokan bez Granica

Hrvatski jezik (mentorica: Ivančica Fett – Škvarić)

  • KLAUDIJO ČIMIN, 8.b – 2. mjesto na ŽN

Veliki skup pamtitelja riječi (mentorica: Vlatka Valentić)

  • MAJA KATALENIĆ, 4.b – 3. mjesto na državnom skupu u Zagrebu u kategoriji od 4. – 6. razreda

LIDRANO (mentorica: Renata Galetić)

  • TAMARA KOVAČEVIĆ, 7. b – sudjelovanje na Državnoj smotri Lidrano 2018.

CRVENI KRIŽ (mentori: Vesna Martinko – Hock i Marko Jozić)

  • Kristina Pipić, 8.c, Sara Štajner,7.c , Vanesa Hećimović, 7.b , Ante Balint, 7.b, Valentina Velić, 7.b  – 2. mjesto na ŽN

VJERONAUK (mentorica: vjeroučiteljica Danijela Jurlina)

  • Niko Bišćan, 5.c, Ivan Komušanac, 6.b, Manuela Kasun, 7.c i Lorena Anđelković, 8.b – 3. mjesto na natjecanju Život i djelo blaženoga Ivana Mertza u Slatini

GLAZBENA KULTURA (mentorica: Irena Maras)

  • Vanessa Maurović, Noa Sever, Sara Hunjet, Helen Komušanac, Ana Šapina, Gabrijela Vanjhal, Tea Tomljanović, Ella Štajner, Sara Štajner, Tea Povrženić, Tea Dumić, Niko Bišćan – srebrna nagrada na 5. Međunarodnom natjecanju dječjih zborova Vallis Aurea Cantat u Požegi

KOŠARKA (mentor: Predrag Pejić)

  • Ema Tkalec, Lorena Anđelković, Dorotea Brekalo, Mia Šiljković, Marija Đukić, Lea Lješčak, Laura Belani, Tea Povrženić, Laura Divković, Iva Đukić, Barbara Tkalec, Vanesa Hećimović – 2. mjesto na ŽN

KROS (mentor: Predrag Pejić)

  • Denis Hodak, Robert Rokinger i Luka Sitar – 3. mjesto

ATLETIKA (mentor: Predrag Pejić)

  • Luka Sitar, 1. mjesto – bacanje vorteksa
  • Dominik Đurinić, 2. mjesto – bacanje medicinke
  • Dalibor Rodić, 2. mjesto – skok u dalj
  • Manuel Bošnjak, 2. mjesto – utrka na 100 m
  • Robert Rokinger, 2. mjesto – utrka na 200 m
  • Adrian Kovač, 2. mjesto – utrka na 600 m
  • Nikola Anđelković, 3. mjesto – skok u vis
  • Marinko Kašćel, 1. mjesto – bacanje kugle
  • Marko Litrić – 2. mjesto – bacanje vorteksa
  • Ivan Vlasak, 2. mjesto – skok u dalj
  • Dominik Povrženić, 2. mjesto – utrka na 100 m
  • Filip Kojadin, 3. mjesto – utrka na 300 m
  • Leon Kladušić, 3. mjesto – utrka na 800 m
  • Manuel Bošnjak, Nikola Anđelković, Robert Rokinger i Luka Sitar 2. mjesto. – utrka štafeta 4×100 m
  • Dominik Povrženić, Luka Prpić, Filip Kojadin, Marko Litrić, Mateo Kukić i Jurica Bingula , 2. mjesto – utrka štafeta na 100 – 200 – 300 – 400 m

STRELJAŠTVO (mentor: Vladimir Brabec)

  • Marko Litrić, Marinko Kašćel i Ivan Jugović –  1. mjesto ekipno
  • Marko Litrić – 2. mjesto pojedinačno
  • Lorena Andjelković Lorena Prpić i Natalija Milišić – 2. mjesto ekipno
  • Lorena Andjelković –  1. mjesto pojedinačno

Učenici koji su svih 8. razreda završili s odličnim uspjehom i uzornim vladanjem:

  • ANA PARIĆ, 8.a
  • EMA ANDJELKOVIĆ, 8.b
  • KLAUDIO ČIMIN, 8.b
  • TOMISLAVA ĐURINIĆ, 8.b
  • FILIP GRČIĆ, 8.b
  • LEA LJEŠČAK
  • KRISTINA PIPIĆ
  • NOA RISTANOVIĆ
  • PAVLE TOTH

Svi navedeni učenici dobili su pohvalnice i prigodne poklone koje je za njih pripremio ravnatelj škole Anto Škraba. (www.suhopolje.hr)

36314773 1989727751098772 1309511377949294592 n 36364093 10214757872998291 3305772195279536128 n 36394549 1989728031098744 5173509002495000576 n 36425326 1994570640614483 671169089032421376 n 36470687 1994570683947812 4950589784536907776 n 36484946 1994570750614472 8766770077887365120 n 36507722 1994570613947819 6198927303339147264 n 36524121 1994570710614476 8388059116064473088 n 36569246 1994571280614419 5660241269440380928 n 36569462 1994570600614487 1825840638193565696 n 36571970 1994570737281140 6301726121503227904 n

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content