4. LIGA BJ-KC-VT Doznajte tko je najbolji igrač i listu strijelaca nakon odigranog 1. kola

Proteklog vikenda odigrano je prvo kolo 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica gdje se istaknuo niz dobrih igrača. Portal www.icv.hr intenzivnije će pratiti utakmice četiri naših klubova koji se natječu u toj ligi, a to su: Virovitica, Pitomača, Papuk i Slatina. Iz svake odigrane utakmice izabrat ćemo najboljeg igrača i ocijeniti ga s bodovima 8, 6, 4 i 2. Na kraju sezone uz najboljeg igrača lige s područja naše županije, nagradit ćemo i najboljeg strijelca u ligi s našeg područja.

NAJBOLJI IGRAČI
Osam bodova zasluženo odlazi u Papuk, gdje je Domagoj Ninčević postigao zgoditak i bio najbolji igrač u utakmici koja je Papuk dovela na vrh ljestvice. Matija Miloš, igrač Pitomače bio je oslonac Pitomačke obrane u utakmici u Bereku i zasluženo osvaja šest bodova. Matej Kupres iz Slatine osvaja četiri boda. Bio je najbolji igrač u Slatinskim redovima u porazu na teškom terenu u Predavcu.

LISTA STRIJELACA
1 – Domagoj Ninčević (Papuk) Ivan Vuković (Papuk), Marin Čavić (Papuk), Domagoj Jendrašić (Slatina)

(www.icv.hr, foto: arhiva)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content