PRETKOLO ZAVRŠNICE HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA Domaćin u Beletincu bolji od Pitomače

U susretu pretkola završnice Kupa hrvatske u nogometu Pitomača je izgubila u Beletincu od domaće Bednje 2:0. Već na samom početku utakmice u trećoj minuti najbolji domaći igrač Ante Kulji prešao je Matiju Miloša i postigao vodeći zgoditak. Drugi zgoditak je djelo Jakova Klopotana u trideset devetoj minuti utakmice. Gosti iz Pitomače imali su nekoliko prilika posebice u drugom dijelu utakmice, ali ih nisu uspjeli materijalizirati. Domaća momčad u ovom trenutku bila je puno spremnija i sretnija te se zasluženo plasirala u dalji tijek natjecanja. Pitomača je igrala nekompletna jer Valentino Paradinović zbog poslovnih obveza nije mogao putovati u Beletinec.

-U Beletincu smo lijepo ugošćeni od domaćina, ali na terenu domaća momčad je bila bolja i ostvarila zasluženu pobjedu. Nama sada slijedi nastavak natjecanja u 4. ligi. U subotu na svom igralištu dočekujemo Graničar iz Đurđevca i očekujemo sigurnu pobjedu – nakon utakmice je izjavio trener Pitomače Anton Pranjić.