FOTO Poluzavršnica županijskog kupa za rukometaše: Slatina pregazila Orahovicu

U susretu poluzavršnice županijskog kupa za rukometaše, u sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića u Slatini domaći rukometaši su bez većih problema svladali svoje rivale iz druge lige Istok, momčad Orahovice rezultatom 36:21.

Od prve minute domaći igrači su pokazali tko je gazda na terenu. Poveli su 5:0 i 10:1. To je omogućilo treneru Slatine Viktoru Frajhautu da isproba razne varijante u igri, te pruži priliku svim igračima, da pokažu svoje igračke mogućnosti.

-Iako se to po rezultatu ne čini, zadovoljan sam pokazanom igrom svoje momčadi. Kasnije smo krenuli s pripremama i još nam nedostaju dva važna igrača. Kada se kompletiramo bit ćemo ravnopravni ostalim momčadima u ligi – izjavio je trener Orahovice Zoran Ugljanac.

IMG 3622 Custom

Mlada slatinska ekipa odradila je odličnu utakmicu.

– Imamo dosta oscilacija u igri, jer smo mlada ekipa. Liga koja počinje idućeg Vikenda ima samo deset klubova i ne smijemo si dozvoliti kikseve – zaključio je Antonio Butorac, jedan od iskusnijih igrača Slatine.

U prvom kolu druge lige Istok idućeg vikenda Slatina dočekuje Feniks iz Osijeka, a Orahovica je domaćin Valpovki iz Valpova. Slatina će u finalu županijskog kupa igrati s Viro Viroviticom. Termin utakmice će biti naknadno dogovoren.

IMG 3636 Custom

Slatina. Sportska dvorana srednje škole Marka Marulića. Gledatelja: 100.

Suci: Matej Knapić (Slatina) i Stjepan Peršić (Virovitica); nadzornik: Saša Brabec (Virovitica).

Slatina: Šomođi, Horvat 2, Repić 6, Nemet, Baćani, Miličić 3, Bor 1, Dragojević 3, Butorac 5, Lisinski 4, Hankić 3, Mataija 3, Venus, Lukac 3 i Frajhaut. Trener: Viktor Frajhaut.

Orahovica: Steiner, Osmani, Špoljar 1, Grahovac, Paliušić, Mikičić, Žižka 2, Hodak 4, Kiš 5, Kolarić 6, Rotim 3 i Bošnjak. Trener: Zoran Ugljanac.

Sedmerci: Slatina 3(2); Orahovica 3(2).

Isključenja: Slatina 10 minuta (Nemet 4 minute, te Dragojević, Mataija i Lukac po dvije minute); Orahovica 4 minute (Špoljar i Kiš po dvije minute).