FERENČEVIĆ I GOLUB PREKO 20 Virovitički košarkaši “sredili” Bjelovar u prvom kolu A2 lige – Sjever

Na startu Druge muške lige – Sjever, košarkaši Virovitice kao i prošle godine u prvom kolu gostovali su u Bjelovaru. Ovoga puta Virovitičani su odnijeli bodove sa teškog gostovanja i s nestrpljenjem očekuju prošlogodišnjeg prvoligaša, ekipu Grafičara iz Ludbrega. Utakmica se igra u nedjelju, 28. listopada u sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici, u 16:00 sati.

Utakmica prvog kola u Bjelovaru bila je neizvjesna prve dvije četvrtine, a onda košarkaši Virovitice preuzimaju kontrolu i u trećoj četvrtini rade razliku od 20 koševa. Iako se činilo da će gosti privesti mirno utakmicu kraju, domaćini se bude i pet minuta prije kraja dolaze na samo osam koševa zaostatka. Ipak, preokret se nije dogodio i Virovitičani odnose vrijedne bodove rezultatom 87:70.

Virovitica: Golub 28, Vuković 2, Ferenčević 23, Vajagić 13, Petrović 2, Cah, Pavlović 17, Denić 2, Balić i Matković.