1. ŽNL Babec igrač kola, Ibriks prvi strijelac lige, Suhopolje vodeće

Nakon jedanaest odigranih kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi na vrhu liste strijelaca nema promjene. I dalje je vodeći suhopoljski nogometaš Ivan Ibriks sa 17 postignutih pogodaka, a slijedi ga bušetinski napadač Janko Brlas (13 golova). Igrač Suhopolja Antonio Babec zaslužio je titulu igrača jedanaestog kola.

Najbolji igrači 11. kola:

7 bodova – Antonio Babec (Suhopolje) – postigavši tri zgoditka u gostujućoj pobjedi u Velikom Rastovcu potvrdio svoju kvalitetu.

6 bodova – Josip Zajček (Podravac Sopje) – bio je ključan igrač u kompoziciji momčadi, koja je osvojila bod na gostovanju u Bušetini.

5 bodova – Antun Dunković (Slavonija Sladojevci) – hat-trickom osigurao pobjedu i podsjetio na svoje prvoligaške igračke dane.

4 boda – Robert Šomođi (Mladost 1930. Čađavica ) – s dva zgoditka bio je prevaga u pobjedi nad Bratstvom iz Gornjeg Bazja.

3 boda – Hrvoje Čović (Voćin) – na sredini terena „nosio“ igru svoje momčadi do bitne pobjede nad gostima iz Rezovca.

2 boda – Dario Periša (Mladost Čačinci) – pogotkom „otvorio“ put do pobjede, odigrao utakmicu bez pogreške.

1 bod – Antun Ponikvar (Lukač 05) – u izjednačenoj utakmici u nekoliko navrata onemogućio napadače Mikleuša u postizanju zgoditka.

Lista strijelaca:

17 – Ibriks (Suhopolje)

13 – Brlas (Bušetina 1947.)

11 – Ramić (Mladost Čač.), Kokoška (Dinamo), Juhas (Bratstvo), Lončarek (Suhopolje)

9 – Babec (Suhopolje)

8 – Ugarković (Mladost Čač.), Dedaj (Sloga), Šoštar (Lukač 05), Nemeth (Mladost Čač.)

7 – Dežmarić (Rezovac), Holec (Lukač 05), Ivačić (Suhopolje), Jaković (Voćin), Vratković (Sloga), Matić (Podravac), I. Dunković (Slavonija)

6 – Bušljeta (Sloga), Jančić (Mikleuš), Grizelj (Lukač 05), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Kristić (Bratstvo)

5 – Perošević (Mladost 1930.), Tunić (Dinamo)

4 – Klasić (Bušetina 1947.), Lončar (Lukač 05), Giber (Mikleuš), Sertić (Suhopolje)

3 – Jerešić (Podravac), Petrinić (Graničar), Milinović (Bratstvo), Kovačević (Rezovac), Menegati (Suhopolje), Čoklo (Bušetina 1947.), Tašić (Voćin), Šomođi (Mladost 1930.), Novoselec (Mladost 1930.), A. Dunković (Slavonija)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Martinčević (Mladost 1930.), Krznarić (Rezovac), Pšihistal (Bratstvo), Bajivić (Bratstvo), Buzuk (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Falat (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.), Mudri (Mladost 1930.), Ivčić (Mikleuš), Dijanešić (Sloga), Androš (Podravac), Fučkar (Graničar), Perić (Voćin), Rajnović (Lukač 05), Maršić (Mladost Čač.), Bubaš (Sloga), Karačić (Podravac), Kizivat (Podravac), Jukić (Mladost Čač.), Meseš (Bušetina 1947.)

1 – Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Tomašević (Podravac), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Egri (Suhopolje), Kujavić (Mikleuš), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Marković (Voćin), Vicić (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović I. (Voćin), Čović H. (Voćin), Medić (Rezovac), Marijanović (Mikleuš), Vrhovski (Mladost Čač.), Sabo (Bušetina 1947.), Grljak (Suhopolje), Pranjić (Sloga), Karnik (Bratstvo), Mađarević (Mladost 1930.), Šuvak (Mladost 1930.), Novaković (Slavonija), Hrkač (Dinamo), Kristić (Dinamo), Mrva (Mikleuš), Lejčić (Voćin), Topić (Bušetina 1947.), Periša (Mladost Čač.).

Poredak uoči 12. kola:

foto: znsvpz.hr

(www.icv.hr, mš, ts, foto: arhiva)