1. ŽNL: GRANIČAR – MLADOST Balogović zabio autogol, Čačinčani s 3:1 slomili domaćine

Favorizirana Mladost iz Čačinaca dugo se patila na gostovanju kod fenjeraša Graničara u Okrugljači.  Gostujući igrači očito su se nešto zamjerili lopti, koja nije htjela u mrežu. Kada to već nisu uspjeli gosti, domaći igrači u 62. minuti sami su si ubacili loptu u gol.

IMG 9719 Custom

Nesretni strijelac bio je Zlatko Balogović. Sedam minuta kasnije, Ivan Ugarković udvostručio je gostujuću prednost. Domaći su krenuli na sve ili ništa i zgoditkom Darija Godeča smanjili rezultat na 1:2. U 78. minuti Kruno Žagar postavlja konačni rezultat 1:3.

IMG 9727 Custom

-Dugo nam je trebalo kako bi slomili otpor domaće momčadi.  Propustili smo nekoliko lijepih prilika, a zatim su nam domaći igrači pomogli. Taj autogol unio nam je sigurnost i počeli smo igrati svoju igru. U idućem kolu želimo pobijediti Rezovac, iako ćemo vjerojatno na kraju polusezone biti drugi – zadovoljan pobjedom bio je trener Mladosti Velimir Tresk.

Graničar Okrugljača – Mladost Čačinci 1:3
Igrač utakmice: Matko Čilag