4. LIGA BJ-KC-VT Pintarić strijelac jedinog zgoditka Pitomače u teškom porazu protiv Ferdinandovca

U jedanaestom kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Pitomače gostovali su u Ferdinandovcu.

Domaća momčad povela je već nakon tri minute igre. U dvadeset sedmoj minuti udarcem s trideset metara u same rašlje Ferdinandovac vodi 2:0. Ubrzo domaći nogometaši postižu još dva zgoditka, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

U nastavku susreta igra se primirila. Domaći nogometaši postižu još jedan zgoditak, a Pitomača pet minuta prije kraja utakmice postiže počasni pogodak. Strijelac je bio pričuvni igrač Valentino Pintarić. To je Pitomači četvrti susret u nizu bez pobjede. U idućem kolu Pitomača gostuje u Cvetkovcu, kod drugoplasirane momčadi lige, Tehničara.

Ferdinandovac – Pitomača 5:1
Najbolji igrač u redovima Pitomače: Matija Miloš