FOTO Učenici osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije natjecali se u školskom krosu

foto: D.M.

Na terenu Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina, u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko-podravske županije i matične osnovne škole održano je natjecanje u krosu za učenike osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije.

Rezultati po kategorijama su sljedeći:

UČENICE 5.-6. RAZREDA:

POJEDINAČNO:

  1. Petra Keleković – IBM VTC
  2. Tia Hršak – Slatina
  3. Jana Peterfi – Sokol

EKIPNO:

1. ŠSD SLATINA
2. ŠSD IBM VTC
3. ŠSD SOKOL
4. ŠSD MLADOST VT
5. ŠSD BILOGORA
6. ŠSD MLADOST SUH
7. ŠSD IZVOR

POJEDINAČNO STIGLE NA CILJ:

1. Petra Keleković IBM VT
2. Tia Hršak SLATINA
3. Jana Peterfi SOKOL
4. Gabrijela Knežević IBM VT
5. Ena Jug Bilogora
6. Tea Halužan SLATINA
7. Karla Mihaljevoić SLATINA
8. Veronika Vilk SLATINA
9. Leona Hustić SOKOL
10. Enola Šamu SOKOL
11. Gabrijela Kakša SOKOL
12. Tasha Filipović IBM VT
13. Martina Sabo MLADOST VT
14. Mia Bardić MLADOST VT
15. Petra Bubnjić MLADOST VT
16. Lana Šafran MLADOST SUH
17. Rea Košić IBM VT
18. Nika Budeš MLADOST VT
19. Marija Lorena Takač IZVOR
20. Tatjana Popić IZVOR
21. Marija Dečak MLADOST SUH
22. Lana Kolaković MLADOST SUH
23. Lana Budim IZVOR
24. Antonela Straka IZVOR
25. Patricia Ivanković BILOGORA
26. Ivana Bertić BILOGORA
27. Nika Filipović BILOGORA

UČENICI 5.-6. RAZREDA:

POJEDINAČNO:

1. Dominik Babić SOKOL
2. Noa Jaković SLATINA
3. Matko Moslavac IBM V

EKIPNO:

1. ŠSD SOKOL
2. ŠSD IBM VT
3. ŠSD SLATINA
4. MLADOST SUH
5. ŠSD BILOGORA
6. ŠSD MLADOST VT
7. ŠSD IZVOR

POJEDINAČNO STIGLI NA CILJ:

1. Dominik Babić SOKOL
2. Noa Jaković SLATINA
3. Moslavac Matko IBM VT
4. Jakov Čajkulić SOKOL
5. Robert Rokinger MLADOST SUH
6. Luka Knežević IBM VT
7. Bošnjak Manuel MLADOST SUH
8. Luka Nikšić BILOGORA
9. Karlo Filjak SOKOL
10. Roko Peterfi SOKOL
11. Danijel Žapčić MLADOST VT
12. Filip Horvat SLATINA
13. Patrik Gardilo SLATINA
14. Ivan Crnojević MLADOST VT
15. Tomislav Klement SLATINA
16. Nikola Kastanović IBM VT
17. Josip Grgurić IZVOR
18. Ivan Čevernić BILOGORA
19. Patricio Munjeković BILOGORA
20. Česnik Matija MLADOST SUH
21. Jan Novak BILOGORA
22. Luka Obad IZVOR
23. Toni Milić IZVOR
24. Josip Golić MLADOST VT
25. Andrej Bogojević IZVOR

UČENICE 7.-8. RAZREDA:

POJEDINAČNO:

1. Klara Crnoja – ŠSD IBM VT
2. Antonela Tutuć – ŠSD IBM VT
3. Nika Kozlinger – ŠSD IBM VT

EKIPNO:

1. ŠSD IBM VT
2. ŠSD BILOGORA
3. ŠSD SLATINA
4. ŠSD SOKOL
5. ŠSD MLADOST SUH
6. ŠSD MLADOST VT
7. ŠSD IZVOR
8. ŠSD VIHOR

POJEDINAČNO STIGLE NA CILJ:

1. Klara Crnoja IBM VT
2. Antojnija Tutić IBM VT
3. Nika Kozlinger IBM VT
4. Lucija Keleković IBM VT
5. Ivona Mijatović SLATINA
6. Jelena Pratljačić BILOGORA
7. Mery Novak BILOGORA
8. Lea Crlgnjak SOKOL
9. Maja Grahovac SOKOL
10. Tanita Šantalo SLATINA
11. Gabrijela Kiralj MLADOST SUH
12. Mihaela Mikić BILOGORA
13. Iva Đumić MLADOST SUH
14. Timea Brlas MLADOST VT
15. Anamarija Jokić SLATINA
16. Nikolina Koić MLADOST VT
17. Nives Dudašek SOKOL
18. Divković MLADOST SUH
19. Leticija Jurlina MLADOST VT
20. Iva Grgačić SOKOL
21. Ema Picek BILOGORA
22. Gabrijela Kovač MLADOST VT
23. Monika Sudarić IZVOR
24. Iva Sudarić IZVOR
25. Katarina Ivanović IZVOR
26. Valentina Bedeković VIHOR
27. Lucija Knežević VIHOR
28. Petra Karadija VIHOR
29. Laura Kiralj V

UČENICI 7.-8. RAZREDA:

POJEDINAČNO:

1. Tin Tumpić – IBM VT
2. Luka Prpić – MLADOST SUH
3. Ivan Blašković – SLATINA

EKIPNO:

1. IBM VT
2. SLATINA
3. SOKOL
4. MLADOST SUH
5. BILOGORA
6. MLADOST VT
7. IZVOR
8. JUNIOR
9. VIHOR

POJEDINAČNO STIGLI NA CILJ:

1. Tin Tumpić IBM VT
2. Luka Prpić MLADOST SUH
3. Ivan Blašković SLATINA
4. Benjamin Mudri SLATINA
5. Luka Sabo IBM VT
6. Saša Švarbić IBM VT
7. Patrik Kasumović MLADOST VT
8. Luciano Balija SOKOL
9. Antonio Pipić SLATINA
10. Silvijo Mumlek SLATINA
11. Robert Greguraš SOKOL
12. Patrik Sudarić IZVOR
13. Benjamin Široki BILOGORA
14. Mihael Štefović BILOGORA
15. Teo Vlajnić BILOGORA
16. Pavo Špiranec SOKOL
17. Belani MLADOST SUHOPOLJE
18. Matko Jug IBM VT
19. Luka Skupnjak VIHOR
20. Domagoj Zorić SOKOL
21. Povrženić MLADOST SUH
22. Adrian Kadlec MLADOST VT
23. Zvonimir Šuntić JUNIOR
24. Mataja Luka IZVOR
25. Cader Tin JUNIOR
26. Ivan Kontić JUNOR
27. Manuel Penkan JUNIOR
28. Luka Heban BILOGORA
29. Dorijan Maleta IZVOR
30. Florijan Slipčević VIHOR
31. Petar Majetić IZVOR
32. Ivan Mucak MLADOST VT
33. Marko Zalović MLADOST VT
34. Dino Jegdić VIHOR
35. Patrik Radmanić VIHOR

DJEVOJKE SREDNJIH ŠKOLA:

POJEDINAČNO:

1. Lorena Blaga – GIMNAZIJA VT
2. Lena Sabo – GIMNAZIJA VT
3. Una Maravić – Marul

EKIPNO:

1. GIMNAZIJA VT
2. MARUL
3. KATOLIČKA
4. VICTORIA
5. TEHNIČAR
6. IOŠ
7. STRUKOVNA

POJEDINAČNO STIGLE NA CILJ:

1. Lorena Blaga GIMNAZIJA
2. Lena Sabo GIMNAZIJA
3. Una Maravić MARUL
4. Terezija Som MARUL
5. Ema Borković GIMNAZIJA
6. Ivana Kirin KATOLIČKA
7. Lana Marinčić VICTORIA
8. Maja Biuk KATOLIČKA
9. Matea Klement MARUL
10. Ana Čurić MARUL
11. Mihaela Mičković GIMNAZIJA
12. Maja Farkaš TEHNIČKA
13. Petra Gladović STRUKOVNA
14. Tamara Hudoletnjak TEHNIČKA
15. Marta Vekić VICTORIA
16. Petra Posenjak KATOLIČKA
17. Magdalena Bilić IOŠ
18. Sara Grubišić VICTORIA
19. Magdalena Živko IOŠ
20. Antonija Tunić IOŠ
21. Ada Tikvan VICTORIA
22. Esmerada Milaković IOŠ
23. Valentina Kaščel STRUKOVNA
24. Marija Medved TEHNIČKA
25. Petra Topolovčan KATOLIČKA
26. Sara Križetić STRUKOVNA
27. Matea Boršić STRUKOVNA

MLADIĆI SREDNJIH ŠKOLA:

POJEDINAČNO:

1. Borna Katić – ŠSD VICTORIA
2. Antonio Čović – ŠSD IOŠ
3. Sebastijan Herceg – MARUL

EKIPNO:

1. MARUL
2. VICTORIA
3. TEHNIČKA
4. GIMNAZIJA
5. IOŠ
6. PITOMAČA
7. STRUKOVNA

POJEDINAČNO STIGLI NA CILJ:

1. Borna Katić VICTORIA
2. Antonio Čović IOŠ
3. Sebastijan Hegediš MARUL
4. Mario Bošnjaković TEHNIČAR
5. Antionio Balić GIMNAZIJA
6. Hrvoje Vulić VICTORIA
7. David Jakišić MARUL
8. Marko Šuntić MARUL
9. Domagoj Magić GIMNAZIJA
10. Ivor Miklošević MARUL
11. Tomislav Ojdanić TEHNIČKA
12. Matko Kekez STRUKOVNA
13. Marin Ivić TEHNIČAR
14. Valentino Ivanković PITOMAČA
15. Tomy Znika IOŠ
16. Vinko Martinčević GIMNAZIJA
17. Filip Kos VICTORIA
18. Ivan Paulović PITOMAČA
19. Petar Špoljarić VICTORIA
20. Marijan Ivanković IOŠ
21. Domagoj Železić GIMNAZIJA
22. Ivan Debeljak PITOMAČA
23. Luka Kos PITOMAČA
24. Ivan Dokić STRUKOVNA
25. Marino Pinter STRUKOVNA
26. Edi Albreht STRUKOVNA
27. Marko Mikić IOŠ
28. Leonardo Topolovčan TEHNIČKA

(www.icv.hr, mš)