FOTO Braća Iličić i Mateo Draganić vratili Dinamo iz Kapele Dvora “u život” protiv Gradine

U utakmici 20. kola druge županijske nogometne lige Zapad na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju “domaći” Dinamo iz Kapele Dvora i Gradina su odigrali 4:4.

U prvom dijelu utakmice igrači Dinama su propustili nekoliko stopostotnih prigoda, dok su gosti iz Gradine sve svoje realizirali i na odmor su otišli s prednošću 2:0. Zgoditke su postigli Nikola Pecolaj u 17. i Antonio Jugović u 41. minuti.

IMG 6645 Custom

Na početku nastavka Mateo Draganić je smanjio na 1:2. Mario Jozić ponovno podiže gostujuću prednost na 1:3. Minutu iza toga Mirko Iličić svojim pogotkom smanjuje gostujuću prednost na 2:3. Kada je Goran Duvnjak u 77. minuti pogodio mrežu za 2:4 gostujući igrači i navijači su već računali da su osvojili tri boda, ali se Dinamovci nisu predavali.

Mateo Draganić u 84. i Jozo Iličić minutu iza postavljaju konačni rezultat 4:4, svakoj momčadi pripao je po bod.