FOTO Vanja Dežmarić u sudačkoj nadoknadi poentirao za vrijedan bod Rezovca na Laništu

U 24. kolu prve županijske nogometne lige, pred 150 gledatelja, na Laništu su Rezovac i Voćin podijelili bodove rezultatom 2:2.

Rezovac je prvi krenuo prema gostujućem golu, ali bez konkretne završnice, što koriste brzonogi gosti iz Voćina i zgoditkom Maria Barića u 17. minuti vode 1:0. Jedanaest minuta kasnije rezultat poravnava Ivan Pilinger izvrsnim udarcem glavom. U drugom dijelu Goran Vicić u 74. minuti dovodi goste u prednost 2:1. Momčad trenera Darija Gabrića kreće na sve ili ništa: Kada je sudac Nenad Vargović prinio zviždaljku, da bi označio kraj utakmice, u 93. minuti Toni Topić upošljava najubojitijeg domaćeg igrača Vanju Dežmarića koji postiže zgoditak i osigurava domaćem sastavu jedan bod.

IMG 8441 Custom e1558940028735

-Čestitam svojim momcima na upornosti, koja ih je dovela do zasluženog boda. Seriju ćemo nastojati nastaviti i u idućem kolu na gostovanju u Sladojevcima – rekao je trener Rezovca Dario Gabrić.

Rezovac – Voćin 2:2
Igrač utakmice: Vanja Dežmarić