Slatina pogotkom Vurdelje uzela bod u Virju i nastavila uspješan proljetni niz

U 22. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine na gostovanju u Virju s domaćim Podravcem su odigrali 1:1 i tako nastavili svoj uspješan proljetni niz.

U prvom dijelu utakmice domaća momčad je bila malo bolja i povela u 31. minuti. Po običaju to nije pokolebalo Slatinčane, koji su nastavili sa svojom igrom. U drugom dijelu utakmice gostujući nogometaši imali su više loptu u nogama. U 62. minuti iskusni Ozren Vurdelja poravnava rezultat. Slatina je imala još nekoliko odličnih prilika: Matija Bubaš je pogodio vratnicu, a u dva navrata gosti su promašili prazan gol. Pred sam kraj utakmice sudac u jednoj dvojbenoj situaciji nije dosudio kazneni udarac za goste.

-Nastavljamo s našom uspješnom serijom. Ponovno smo pokazali svoju igračku kvalitetu – zadovoljan je bio trener Slatine Damir Pemper.

Podravac Virje – Slatina 1:1
Igrač utakmice: Ozren Vurdelja