FOTO Bratstvo na Školskom vrtu do pobjede nad sladojevačkom Slavonijom u finišu utakmice

U izuzetno uzbudljivoj utakmici posljednjeg kola prve županijske nogometne lige na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju, domaće Bratstvo pobijedilo je Slavoniju iz Sladojevaca 3:2.

Gosti su došli prvi u prednost pogotkom Patrika Foteza u 25. minuti. Do odmora iskusni Mario Karnik je poravnao rezultat na 1:1. U drugom dijelu mreže su dugo mirovale. Tek u 77. minuti Valentino Ivanković dovodi domaće u prednost 2:1.

Samo pet minuta kasnije iz slobodnog udarca Antun Dunković izjednačio je na 2:2. Domaća momčad nije se predala. Džoker s klupe trenera Elvisa Vinaka Mateo Pšihistal u brzom bijegu svladao je gostujućeg vratara Vanju Dragojevića što je izazvalo erupciju oduševljenja domaćih navijača. Do kraja je domaća momčad imala još dvije prilike za povećanje prednosti, ali ostalo je 3:2.