FOTO Pemper nadmudrio Krsnika, Slatina srušila orahovačke snove o naslovu prvaka

U 25. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica odigran je županijski derbi na stadionu Antuna Tone Butorca u Slatini između domaće momčadi i orahovačkog Papuka.

To nije bio samo derbi prvih susjeda već i susret druge i treće momčadi na prvenstvenoj tablici. Gosti iz Orahovice, koje je samo pobjeda ostavljala u utrci za naslov prvaka poveli su u 28. minuti zgoditkom Josipa Vidakovića. Deset minuta kasnije Dominik Hodak poravnao je rezultat zgoditkom iz kaznenog udarca. S rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

U drugom dijelu raspucao se ponajbolji domaći igrač Matija Bubaš i zgodicima u 51. i 57. minuti riješio pitanje pobjednika. Između dva slatinska zgoditka s klupe je isključen fizioterapeut Papuka Edin Šahinović.

61453855 2532191803480357 5554114848054312960 n Custom

Osam minuta prije kraja utakmice Borna Mimić smanjio je domaću prednost na 3:2. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Slatinski nogometaši su tako nastavili niz nepobjedivosti na svom terenu i srušili snove Papuka o osvajanju ovosezonskog naslova prvaka.

Slatina – Papuk 3:2
Igrač utakmice: Matija Bubaš