Izvlačenje pretkola završnice nogometnog kupa 30. srpnja: Tko će igrati protiv Papuka i Suhopolja?

Član povjerenstva za kup natjecanje Hrvatskog nogometnog saveza Josip Brezni obavijestio je klubove da će se izvlačenje parova pretkola Kupa Hrvatske održati u Sesvetama u utorak 30. srpnja u 11 sati, a utakmice će se igrati u srijedu 28. kolovoza. U bubnju će biti i dvije momčadi iz naše županije: osvajač prošlosezonskog županijskog kupa orahovački Papuk i finalisti momčad Suhopolja.

Mogući protivnici naših klubova su: Belišće, BSK Bijelo Brdo, Gorica, Kurilovec, Oriolik Oriovac, Sloga Nova Gradiška, Slavonac Komletinci, Vuteks – Sloga Vukovar, Međimurje Čakovec, Nedelišće, Segesta Sisak, Mladost Petrinja, Mladost Kloštar Podravski, Borac Imbriovec, Varaždin, Bednja Beletinec, Buje, Jadran Poreč, Bjelovar, Dinamo Predavac, Maksimir Zagreb, Hrvace, Opatija, Slavonija Požega, Primorac Biograd na Moru, Karlovac 1919., Zagorec Krapina, Zagora Unešić, Jadran LP Ploče i Nehaj Senj.

Prošle godine Pitomača je ispala od Bednje izgubivši u Beletincu 2:0, a Suhopolje je tek nakon produžetaka izgubilo na svom terenu od Kurilovca 3:2. (www.icv.hr, mš; foto: M. Rođak)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content