PLENUM 3. HNL SJEVER Doznajte kompletan raspored odigravanja utakmica u jesenskom dijelu prvenstva

U ponedjeljak, 22. srpnja u Varaždinu je održan plenum novoformirane 3. nogometne lige Sjever.

U ligi će igrati 12 klubova: Radnik Križevci, Podravina Ludbreg, Graničar Đurđevac, Varteks Varaždin, Mladost Ždralovi, Bjelovar, Podravac Virje, Tehničar Cvetkovec, Polet Sveti Martin na Muri, Rudar Mursko Središće, Papuk Orahovica i Virovitica.

Raspored odigravanja utakmica:

1. kolo: Radnik Križevci – Podravina, Graničar – Varteks, Mladost – Polet, Rudar – Bjelovar, Papuk – Podravac i Virovitica – Tehničar.

2. kolo: Podravina – Tehničar, Podravac – Virovitica, Bjelovar – Papuk, Polet – Rudar, Varteks – Mladost i Radnik Križevci – Graničar.

3. kolo: Graničar – Podravina, Mladost – Radnik Križevci, Rudar – Varteks, Papuk – Polet, Virovitica – Bjelovar i Tehničar – Podravac.

4. kolo: Podravina – Podravac, Bjelovar – Tehničar, Polet – Virovitica, Varteks – Papuk, Radnik Križevci – Rudar i Graničar – Mladost.

5. kolo: Mladost – Podravina, Rudar – Graničar, Papuk – Radnik Križevci, Virovitica – Varteks, Tehničar – Polet i Podravac – Bjelovar.

6. kolo: Podravina – Bjelovar, Polet – Podravac ,Varteks – Tehničar, Radnik Križevci – Virovitica, Graničar – Papuk i Mladost – Rudar.

7. kolo: Rudar – Podravina, Papuk – Mladost, Virovitica – Graničar, Tehničar – Radnik Križevci, Podravac – Varteks i Bjelovar – Polet.

8. kolo: Podravina – Polet, Varteks – Bjelova, Radnik Križevci – Podravac, Graničar – Tehničar, Mladost – Virovitica i Rudar – Papuk.

9. kolo: Papuk – Podravina, Virovitica – Rudar, Tehničar – Mladost, Podravac – Graničar, Bjelovar – Radnik Križevci i Polet – Varteks.

10. kolo: Podravina – Varteks, Radnik Križevci – Polet, Graničar – Bjelovar, Mladost – Podravac, Rudar – Tehničar i Papuk – Virovitica.

11. kolo: Virovitica – Podravina, Tehničar – Papuk, Podravac – Rudar, Bjelovar – Mladost, Polet – Graničar i Varteks – Radnik Križevci.

(www.icv.hr, mš, foto: ilustracija, M. Rođak)