4. LIGA BJ-KC-VT Pemper nakon poraza desetkovane Slatine u Ferdinandovcu: Nema izgovora, odigrali smo loše

U ovogodišnje prvenstvo 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine su ušli pojačani, međutim na prvom gostovanju trener Damir Pemper nije mogao računati na nekoliko standardnih prvotimaca.

S tako okrnjenim sastavom Slatina je izgubila u Ferdinandovcu 4:2. Domaći su poveli u sedmoj minuti zgoditkom Tomislava Đipala. Dominik Hodak je poravnao u 28. minuti, a na odmor se otišlo s domaćom prednošću 2:1. Zgoditak je postigao Jurica Karan.

U nastavku je Karan s još dva zgoditka doveo svoju momčad do pobjede. Slatinski poraz je ublažio Domagoj Jendrašić pogotkom u 86. minuti.

-Uz već prije izgubljenog Mateja Kupresa, nismo mogli računati na Matiju Bubaša, Hrvoja Javorovića, Benjamina Dijanešića… To ne može biti izgovor za poraz jer smo odigrali jako loše. U idućem kolu dočekujemo novu momčad u ligi, Daruvar. Sada imamo imperativ pobjede. Utakmicu moramo dobiti na mišiće, čime bi anulirali ovaj neugodan poraz – rekao je trener Slatine Damir Pemper.

Ferdinandovac – Slatina 4:2