2. KOLO ŽUPANIJSKOG KUPA U četiri utakmice pobjednici dobiveni jedanaestercima, prekid u Gornjem Bazju zbog napada na suca

Utakmice drugog kola Županijskog nogometnog kupa u konkurenciji seniora donijele su niz uzbuđenja.

U četiri utakmice pobjednik se dobio nakon 90 minuta, a nakon četiri utakmice izvodili su se jedanaesterci, dok je jedna prekinuta nakon 45 minuta igre.

Podgorje je bilo uvjerljivo u susretu s Napretkom iz Rušana pobijedivši rezultatom 4:0.

Zrinski je na svom terenu u Novoj Bukovici pobijedio novog županijskog drugoligaša Dinama iz Josipova 4:1.

Crnac je bio uvjerljiv u susretu sa Standardom iz Nove Šarovke 5:2.

Najviše pogodaka postignuto je u Lukaču, gdje je Turanovac pobijedio Mladost iz Vukosavljevice 6:4.

IMG 3670 Custom e1567711204598

U Milanovcu su se domaći Sokol i Croatia iz Grabrovnice izmjenjivali u prednosti. Na kraju je završilo 4:4. Boljim izvođenjem jedanaesteraca u treće kolo se plasirala Croatia.

U Gradini je domaća momčad prokockala prednost 2:0. Sveti Đurađ je izjednačio na 2:2, ali boljim izvođenjem jedanaesteraca dalje se plasirala Gradina.

U Ćeralijama nakon 3:3 u regularnom tijeku utakmice pobjedu nakon jedanaesteraca odnijeli su gosti iz Vaške.

U Bakiću, u susretu između domaće Mladosti i Plavih iz Jugovog Polja također je završilo rezultatom 3:3. U izvođenju jedanaesteraca bolji su bili domaćini 7:5.

Utakmica između Dinama iz Kapele Dvora i Drave iz Terezinog Polja pri rezultatu 3:0 za Dravu je prekinuta nakon prvog dijela, jer je jedan navijač Dinama napao pomoćnog suca prilikom izlaska s terena.