FOTO Čudesni Dinamo razbio Talijane na otvaranju Lige prvaka, na Maksimiru i navijači iz naše županije

Zagrebački Dinamo na dominantan način počeo je ovogodišnje natjecanje u UEFA Ligi prvaka. Sinoć je u utakmici prvog kola skupine C na stadionu Maksimir pred 28.863 gledatelja pobijedio talijansku Atalantu iz Bergama rezultatom 4:0. Tri zgoditka je postigao Mislav Oršić, a jednog Marin Leovac. Tako je Dinamo nakon prvog kola zasjeo na prvo mjesto u skupini. Njihovoj fantastičnoj pobjedi svjedočili smo i mi, kao i nekoliko stotina drugih navijača iz Virovitičko podravske županije.

dinamo atalanta 4

U iduća dva kola Dinamo gostuje 1. listopada u Manchesteru, gdje igra sa Cityem, a zatim 22. listopada kod Shakhtar Donetska, koji domaće utakmice igra u Kijevu. Iduću utakmicu pred svojim navijačima Dinamo će odigrati 6. studenog s ukrajinskim Shakhtarom. I na toj utakmici Dinamo će imati veliku podršku navijača s područja naše županije. (www.icv.hr, mš, foto: Matija R.)

dinamo atalanta 3[g-gallery gid=”551464″]

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content