FOTO Na uspješno održanom ovogodišnjem krosu grada Slatine sudjelovalo više od 900 natjecatelja

Povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana, Europskog tjedna sporta i početka nastavne godine, u organizaciji Atletskog kluba Slatina i Zajednice sportskih udruga grada Slatine te uz pomoć Grada Slatine i Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina, jučer (srijeda) je na kros stazi OŠ Eugena Kumičića održan Kros grada Slatine za 2019. godinu.

Prije početka natjecanja, pozdrave i uspjeh sudionicima krosa poželio je zamjenik slatinskog gradonačelnika Bojan Plantak, a trke je otvorio predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Slatine Davor Butorac.

Na Krosu grada Slatine 2019. ukupno se natjecalo 936 trkačica i trkača u kategorijama: predškolci, osnovne škole, srednje škole i građanstvo.

Prva tri najuspješnija trkača i trkačice po kategorijama nagrađeni su medaljama i majicama, dok su za 4., 5., i 6. mjesto nagrađeni majicama. Odličja i majice najuspješnijima uručili su zamjenik slatinskog gradonačelnika Bojan Plantak i predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Slatine Davor Butorac. Višesatni program vodila je Helena Hegediš.

REZULTATI:

Predškolci djevojčice:

1. Dorotea Vilk
2. Tatjana Hamačak
3. Iva Randelj
4. Emili Koić
5. Ria Zupčević
6. Marija Marinković

Predškolci dječaci:

1. Filip Neralić
2. Fran Jure Majer
3. Tin Gebaj
4. Marko Šantalab
5. Mislav Dvojak
6. Mateo Kušen

Osnovne škole 1. razredi djevojčice:

1. Josipa Ljubas
2. Inna Kozjak
3. Katarina Pavlović
4. Tena Presečan
5. Lea Štampar
6. Maja Blažević

Osnovne škole 1. razredi dječaci:

1. David Šarabok
2. Matej jaković
3. Ivano Šokec
4. Edi Radočaj
5. Niko Šokac
6. Lukas Knežević

Osnovne škole 2. razredi djevojčice:

1. Ema Varju
2. Petra Slačanac
3. Jana Hrala
4. Lena Cvijanović
5. Maja Funtek
6. Marta Šebalj

Osnovne škole 2. razredi dječaci:

1. Viggo Milaščević
2. Rene Milaščević
3. Vedran Šebijanić
4. Karlo Šikić
5. Dominik Grbac
6. Andrej kordi

Osnovne škole 3. razredi djevojčice:

1. Stefani Oskomić
2. Matea Funtek
3. Katja Srbić
4. Mila Grđan
5. Franka Martinović
6. Karla Valent

Osnovne škole 3. razredi dječaci:

1. Marko Juzva
2. Gregor lazić
3. Niko Vujić
4. Tomislav Miljković
5. Fran Bošnjak
6. Leon Blažević

Osnovne škole 4. razredi djevojčice:

1. Ina Pavuć
2. Mirna Grgurić
3. Marta Sarta
4. Marija Buček
5. Ana Buček
6. Tara Djokić

Osnovne škole 4. razredi dječaci:

1. Ivano Bocor
2. Noa Srnović
3. Luka Jurlina
4. Igor Kozlinger
5. Mihael Marošević
6. Roko Ćurić

Osnovne škole 5. razredi djevojčice:

1. Tena Jurlina
2. Eva Gal
3. Mihaela Sabo
4. Ana Tropšek
5. Kiara Suhi
6. Antonija Miljković

Osnovne škole 5. razredi dječaci:

1. Domagoj Drokan
2. Luka Ivković
3. Fran Jaković
4. Danijel Marošević
5. Dario Marinović
6. Juraj Bauer

Osnovne škole 6. razredi djevojčice:

1. Ana Ivanović
2. Petra Zver
3. Ana Kizivat
4. Lucija Šokac
5. Sara Peška
6. Leona Pohiba

Osnovne škole 6. razredi dječaci:

1. Erik Tomac
2. Leonardo Nikolić
3. Jan Košćak
4. Ante Lulić
5. David Kralj
6. Karlo Martinović

Osnovne škole 7. razredi djevojčice:

1. Tea halužan
2, Karla Mihaljević
3. Veronika Vilk
4. Melani Vilk
5. Karla Mak
6. Mariela Marinkivić

Osnovne škole 7. razredi dječaci:

1. Vlatko Tutić
2. Noa jaković
3. Ivan Jadek
4. Ivan Tokić
5. Leon Tuzlak
6. David Božanković

Osnovne škole 8. razredi djevojčice:

1. Nika Kozlinger
2. Ana Ivković
3. Lea Kozlinger
4. Dora Koprek
5. Anamaria Jokić
6. Teuta Bišćan

Osnovne škole 8. razredi dječaci:

1. Ivan Blašković
2. Leon jakšić
3. Mateo Novaković
4. Tin Cader
5. Ivan Kontić
6. Luka matković

Srednje škole 1. i 2. razredi djevojčice:

1. Tanita Šantalab
2, Ana Čurić
3. Ivona Mijatović
4. Simona Sabljak
5. Ivana Tunić
6. Lorena krupnicki

Srednje škole 1. i 2. razredi dječaci:

1. Kristian Ferenčak
2. Fran Bišćan
3. Ivan Mikić
4. Marko Mikić
5. Ivica Tropšek
6. Josip Suton

Srednje škole 3. i 4. razredi djevojke:

1. Terezija Som
2. Matea Klement
3. Nika Ćurić
4. Anastazija Bauer
5. Matea Kožić
6. Nikolina Krupnicki

Srednje škole 3. i 4. razredi dečki:

1. Marin Zdelar
2. Nenad Gvojić
3. Karlo Volf
4. Ivor Miklošević
5. Ivan Troha
6. Mislav Matišić

Građanstvo žene:

1. Monika Tokić
2. Ana Benko
3. Lucija Butorac
4. Mirela Prlić
5. Nikolina Benčina
6. Tomislava medvedović

Građanstvo muškarci:

1. Danijel Dunković
2. Ivan Drokan
3. Vladimir Borbaš

(www.icv.hr, adf, foto: D. Fišli)