FOTO Pet golova i tri crvena kartona na općinskom derbiju u Terezinom Polju između Drave i Turanovca

U Terezinom Polju odigran je derbi susret 2. ŽNL Zapad između domaće Drave i Turanovca.

Domaća momčad ušla je furiozno u utakmicu i već u sedmoj minuti vodila je 2:0 zgodicima Antonija Paulovića i Ivana Marekovića. U drugom dijelu inicijativu preuzimaju gosti.

Domaću prednost smanjuje Valentino Taušan, Ronald Jagica izjednačuje, a pobjedu u velikom preokretu gostima donosi Josip Draganić pogotkom u 86. minuti. Ovom pobjedom Turanovac je ostao s Gradinom u borbi za prvo mjesto.

IMG 5930 Custom e1569339832279

Derbi je imao i svoju ružniju stranu. U 38. minuti isključen je domaći igrač Slađan Brnadić zbog nesportskog ponašanja. Istovremeno je gostujući trener Stjepan Pleše napravio zamjenu. U igru je ušao Josip Draganić umjesto Mihaela Taušana. Izašavši iz igre Taušan se nesportski ponašao pa je zaradio crveni karton. Zbog drugog žutog kartona u 82. minuti igru je morao napustiti i domaći igrač Ivan Škrablin.