Trio Doppler-Bazijanac-Dežmarić Rezovcu donijeli tri boda u susjedskom derbiju protiv Borove

U Borovi je proteklog vikenda odigran uzbudljiv susjedski derbi između domaće momčadi i Rezovca u 4. kolu prve županijske nogometne lige.

Domaća ekipa ušla je bolje u utakmicu i u prvih trideset minuta stvorila dvije opasne kontre, koje je uspješno neutralizirao gostujući vratar Marko Doppler. Sudac Siniša Ličinić u 23. minuti dosudio je kazneni udarac za domaću momčad. Tom prilikom najboljeg domaćeg strijelca Darka Obžetića nadmudrio je iskusni Doppler. Očito je to bila prekretnica utakmice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Domaći “padaju”, a gosti igraju sve bolje. U 36. minuti Patrik Bazijanac odlično centrira loptu koju Vanja Dežmarić glavom prosljeđuje u mrežu za vodstvo 0:1. Konačni rezultat postavljen je već u 51. minuti. Ovog puta Vanja Dežmarić je bio asistent, a Patrik Bazijanac realizator.

Tri minute kasnije zbog grubog starta domaći igrač Vinko Bradarić dobio je crveni karton i morao je napustiti igru, a rezultat se nije mijenjao.

Borova – Rezovac 0:2
Igrač utakmice: Patrik Bazijanac