ZLATO, DVA SREBRA I DVIJE BRONCE Karate klub Virovitica uspješan u Zagrebu, Nikola Gondi pomeo konkurenciju

U Zagrebu je održan  8. Zagreb karate kup, u organizaciji Zagrebačkog karate saveza, na kojem je nastupilo više od 700 natjecatelja.

Na kupu iz virovitičkog karate Kluba nastupili su:

U kategoriji +57 kilograma Nikola Gondi, koji je bio najuspješniji te je nakon svih dobivenih mečeva, u zadnjem finalnom meču pobijedio predstavnika Mađarske, pa je tako zasluženo osvojio prvo mjesto, zlatnu medalju i pobjednički pokal, dok je u kategoriji do 57 kilograma Domagoj Kesak osvojio treće mjesto i brončanu medalju.

U kategoriji do 52 kilograma Chris Malčec se nije uspio izboriti za jedan od plasmana.

karate ZG 1 Custom e1568014532519

U učeničkoj kategoriji do 46 kilograma Jakob Đebro je nakon prve dobivene, drugu borbu izgubio te u repasažu nakon dvije pobjede osvojio treće mjesto i brončanu medalju.

U kadetskom uzrastu nastupio je Mihael Štefović, koji se ovaj put nije izborio za značajniji plasman, dok su se u juniorskom uzrastu Matija Relić i mlađim seniorkama Sara Malčec u disciplini kata izborili za druga mjesta i srebrne medalje.