ZLATO U PARU I SREBRO POJEDINAČNO Sjajan uspjeh mlade virovitičke tenisačice Nike Dragičević u Rapcu

Proteklog vikenda održano je otvoreno prvenstvo Rabca u tenisu za dječake i djevojčice do 12 godina starosti.

Na turniru se natjecalo 60-ak djevojčica i dječaka iz cijele Hrvatske. Za Teniski klub Didon iz Virovitice pod vodstvom trenera Dražena Lovrekovića nastupila je i jedanaestogodišnja tenisačica Nika Dragičević, koja je ostvarila fantastičan rezultat osvojivši 2. mjesto pojedinačno i 1. mjesto u parovima.

3 Custom 2 e1569411624958

Na putu do finala odigrala je šest mečeva te uvjerljivo pobijedila sve protivnice. U finalu turnira je igrala protiv iskusnije i starije tenisačice iz Teniskog kluba Rabac, Lucije Zupičić te izgubila rezultatom 6:1, 7:5.

U konkurenciji parova Nika je igrala u paru s tenisačicom iz TK Zadar, Astrid Johom Bilić te su također osigurale finale u kojem su pobijedile domaći par Hrvatin/Zupičić 6:4, 6:2 i osvojili prvo mjesto u parovima.