NOVI VISOKI PORAZ Virovitica na gostovanju kod vodeće Mladosti u Ždralovima izgubila 6:0

Nogometaši Virovitice nastavili su nizom loših i neuvjerljivih igara na gostovanjima. Na Brdu u bjelovarskom predgrađu Ždralovima, kod lidera lige Mladosti “narančasti” su izgubili 6:0 u sklopu 8. kola 3. HNL Sjever.

Domaćoj momčadi bila su dovoljna dva razdoblja da dobrano napune gostujuću mrežu. Od 7. do 19. minute strijelci za domaću momčad bili su Boško Kosanović, nekadašnji prvotimac Virovitice Hrvoje Trupac i Ivan Sabljić.

Drugo efikasno razdoblje domaće momčadi bilo je od 66. do 74. minute, kada su postigli također tri zgoditka. Ovog puta strijelci su bili Vinicius Muniz Ribeiro, Stjepan Mamić i ponovno Boško Kosanović.

O intenzitetu utakmice dovoljno govori da je sudac pokazao samo jedan žuti karton. Dobio ga je gostujući igrač Matko Reščić.

Momčad Vjekoslava Vučete nakon osam odigranih utakmica ima uvjerljivo “najslabiju” gol razliku i pet bodova na svom kontu.