Ovog vikenda počinje 23. Zimski malonogometni turnir u Slatini, doznajte parove i raspored odigravanja utakmica

Nakon dvije godine stanke zbog renoviranja sportske dvorane SŠ Marka Marulića Slatina, Slatinčani su napokon dočekali najvažniji i najposjećeniji sportski događaj u gradu.

Po prvi put Malonogometnom klubu Slatina, kao najvećem promotoru futsala i malog nogometa u gradu te sudioniku 2. HMNL Istok, pripala je čast i odgovornost organizacije 23. Zimskog malonogometnog turnira, sjajnog sportskog događaja u hramu malog nogometa, “žuto-plavoj” areni Srednje škole M. Marulića Slatina.

Turnir počinje danas (subota) u 17 sati utakmicama mlađih kategorija, a mi vam donosimo raspored igranja utakmica za subotu, 21. prosinca i nedjelju, 22. prosinca te popis ekipa po skupinama u svim kategorijama:

U-10

Skupina A:

NK Suhopolje
NK Slatina 1
NK Slatina 2

U-12

Skupina A:

NK Slatina – Slatina beton
NK Slatina
NK Slavonija Sladojevci

U-14

Skupina A:

ŠŠD Đulovac
Fusch
NK Slatina 1 – OPG Kokorić Mario
NK Slatina 2
NK Slavonija Sladojevci 1
NK Slavonija Sladojevci 2
Tajanstveni

U-16

Skupina A:

Bum Bum
Auti Igor i Denis j.d.o.o.
Amigosi
Mario Gold eror 404
NK Virovitica
Papuk Tours
Bosanska Barcelona Sladojevci

VETERANI

Skupina A:

NK Suhopolje
Noja United Caffe bar Pinta
Slatinska banka
Dudovo bure
Baksuzi Građevinski materijal Višnja
Mars napada

Skupina B:

Caffe bar Bolero Slatina
NK Mladost Miljevci
NK Standard Nova Šarovka
Auto servis INO
Stanje šoka

SENIORI

Skupina A:

Monte Cristo Virovitica
Nikolić Tours Letnica
Mario Gold eror 404
Caffe bar Bolero Slatina
Last baj baj Caffe bar Jura i Drvo trgovina d.o.o.

Skupina B:

Rile Mont
VT Kumovi
MNK Apokalipsa
Debeli i prijatelji
Pijemont Đulovac

Skupina C:

Pehisti
Caffe bar Willy Ćeralije
Gracija Cabuna
Caffe bar Fontana

Skupina D:

Papuk Tours
Avimbave Caffe bar AR
UDVDR HR Klub Viljevo i prijatelji
HNK Grabić

Skupina E:

Mladost 1930. Čađavica
Pistacio Mario Gold
Žali Bože
Đulovac

(www.icv.hr, adf, foto: ilustracija, D. Fišli)