Stolnoteniski klub Pitomača nastupio na kvalifikacijskom turniru za završnicu prvenstva Hrvatske u stolnom tenisu

U nedjelju, 2. veljače u Bjelovaru je održan kvalifikacijski stolnoteniski turnir za najmlađe kadete i seniorke koji se boduje za završnicu prvenstva Republike Hrvatske u stolnom tenisu.

Boje Stolnoteniskog kluba Pitomača branili su Karlo Radinčić u kategoriji najmlađi kadeti, dok je Jelena Tudić nastupila u kategoriji seniorki. Predstavnici Stolnoteniskog kluba Pitomača prikazali su odličnu igru pa je tako Karlo Radinčić, kao drugi u skupini prošao grupu i u borbi je za medalju. U vrlo neizvjesnoj utakmici, što zbog treme, pa i svoje brzopletosti, Karlo je nespretno izgubio od svog vršnjaka iz Nove Gradiške.

U kategoriji seniorki, godište 2001. i starije, od kojih neke igraju i u prvoj stolnoteniskoj ligi, Jelena je vrlo motivirano odigrala sve mečeve. Ipak, razlika u godinama i iskustvu bila je prevelika prepreka za Jelenu koja je 2007. godište, no kako je svojom igrom stekla pravo nastupa u utješnoj skupini, tu je besprijekorno odigrala sve mečeve i osvojila zlatnu medalju.