FOTO Nogometnom utakmicom između Kozica i Slatine završen 24. Memorijal “Ivica Filković i Perica Sabo”

Prijateljskom nogometnom utakmicom između domaćina Kozica i Slatine završio je 24. Memorijal “Ivica Filković i Perica Sabo”.

Prije početka susreta minutom tišine odana je počast dvojici kozičkih branitelja po kojima memorijal nosi ime, a s nekoliko prigodnih pozdravnih riječi akterima se obratio Damir Parc, predsjednik NK Kozice, zahvalivši pri tome gostima iz Slatine što su svojim dolaskom uveličali ovaj događaj.

Što se tiče same utakmice, Slatina je očekivano od početka do kraja diktirala tempo i igru. Najzaposleniji čovjek na terenu bio je domaći vratar Stjepan Judi, iako je šest puta morao po loptu u mrežu, najmanje toliko skinuo je i zicera, još uvijek podosta nepreciznim Slatinčanima. Prvo poluvrijeme trener Slatine Damir Pemper na teren je poslao prvi sastav i u tom je periodu stiglo i visoko vodstvo (4:0).

IMG 2566

KOZICE 0
SLATINA 6

Strijelci: 0:1 – Potočki (18), 0:2 – Hodak (19), 0:3 – Dijanešić (24), 0:4 – Šimek (39), 0:5 – Jukić (48), 0:6 – Dijanešić (82).

KOZICE: Judi, Tomić, Božić, Filipović, Colarić, Medved, G. Hetrih, Lovaković, J. Hetrih, Vukomanović, Tkalčić (još su igrali: Rončević, Križić, Blašković, Vorcinger, Rabić, Porga, Jukić). Trener: Damir Parc.

SLATINA: S. Matota, Šimek, R. Matota, Vurdelja, Petrinjak, Hodak, Kupres, Vukomanović, Dijanešić, Jendrašić, Potočki (još su igrali: Jukić, A. Šaponja, Miklošević, Šuntić, Pejakić, Dor. Bogati, Dom. Bogati). Trener: Damir Pemper.